Specjaliści dostępni w naszej przychodni

Lekarz rodzinny

Lekarz pierwszego kontaktu. Specjalista chorób wewnętrznych.. Udziela zaleceń lekarskich,  przepisuje leki, wypisuje skierowania na konsultacje bądź rehabilitację.

Lekarz medycyny pracy

W przychodni specjalistycznej
Ofi–Med. wykonasz badania: okresowe, wstępne lub kontrolne, badania z krwi, psychotesty oraz inne specjalistyczne badania.

Laryngolog

Zajmuje się schorzeniami nosa, zatok, gardła, krtani, uszu, ale także kości skroniowej, zatok przynosowych, jamy ustnej, przełyku tchawicy, oskrzeli, języka oraz gruczołów ślinowych. 

audiolog zdjęcie

Audiolog

Pacjenci trafiają do audiologa, kiedy znacznie pogarsza się im słyszenie, są nadwrażliwi na dźwięki, słyszą szumy uszne lub mają ciągłe uczucie zatkanych uszu.

Foniatra

Zajmuje się badaniem i leczeniem patologii głosu i mowy. Lekarz foniatra zajmuje się zarówno wrodzonymi zaburzeniami głosu i mowy, jak i nabytymi chorobami lub schorzeniami. 

Diabetolog

Lekarz, który zajmuje się diagnozowaniem, terapią i profilaktyką choroby cywilizacyjnej jaką jest cukrzyca, która musi być pod stałą kontrolą medyczną.

Dermatolog

Dermatolog specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu
 i profilaktyce chorób skóry, paznokci i włosów. Zajmuje się także schorzeniami ogólnoustrojowymi, których objawy manifestują się na skórze.

Ortopeda

Zajmuje się leczeniem urazów i złamań kości oraz różnych dolegliwości związanych ze zdrowiem całego układu ruchu. Zajmuje się diagnozą i leczeniem układu kostnego, ale też mięśni, stawów i więzadeł.

Hepatolog

Hepatolog koncentruje się na diagnozie i leczeniu schorzeń zlokalizowanych w obszarze dróg żółciowych, pęcherzyka żółciowego oraz wątroby. Zajmuje się chorobami zakaźnymi zarówno bateryjnymi jak i wirusowymi. 

Psycholog

Psycholog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem psychologicznym, a także udzielaniem porad. Psycholog szuka przyczyn problemów dotyczących różnych dziedzin życia człowieka.

Psychiatra

Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych. Bada objawy przede wszystkim z medycznego punktu widzenia, może  przepisywać pacjentom leki i korzystać z farmakoterapii. 

Ginekolog

Lekarz medycyny zajmujący  się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego. Prowadzi ciąże, leczy niepłodność, stany zapalne, nowotwory, zaburzenia miesiączkowania.  

urolog

Urolog

Urolog to specjalista, który skupia się na diagnostyce i leczeniu schorzeń związanych z układem moczowo-płciowym. Najczęściej zajmuje się chorobami nerek, nadnerczy, pęcherza moczowego, prostaty.

Kardiolog

Kardiolog zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób układu krążenia. W szczególności chorobami serca, żył, tętnic a także nadciśnieniem, chorobą niedokrwienną serca oraz wszelkimi wadami serca.

Endokrynolog

Endokrynolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami układu dokrewnego. Leczy zaburzenia wydzielania hormonów m.in. przez tarczycę, trzustkę, jajniki i jądra.

Neurolog

Neurolog diagnozuje oraz bada czynności układu nerwowego, oraz sprawdza reakcje organizmu na bodźce. Neurolog jest pomocny w badaniu przyczyn oraz leczeniu bólu głowy.

Okulista

Okulista specjalizuje się w diagnostyce, profilaktyce i leczeniu chorób narządu wzroku np. jaskry, zaćmy, schorzeń siatkówki i rogówki. Leczy również wady wzroku oraz zaburzenia widzenia.

FAQ

Najczęstsze pytania

01. Czy w gabinecie mogę płacić kartą?

Tak. Pacjenci mogą płacić za usługi i wizyty zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. 

02. Czy przychodnia dopasowana jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami?

Tak. Od samego początku dbamy o to, by nasza infrastruktura umożliwiała wygodne poruszanie się osób z niepełnosprawnościami oraz rodziców, którzy przychodzą do nas z wózkami.

03. Czy badania słuchu są darmowe?

Tak. Zachęcamy wszystkich naszych pacjentów do korzystania z darmowych badań słuchu. W celu umówienia się na badanie prosimy o kontakt z recepcją.

06. Czy przychodnia ma podpisany kontrakt z NFZ?

Na ten moment nie, jednak pracujemy nad tym, by w niedługiej przyszłości nasi pacjenci mogli skorzystać z darmowych wizyt w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

07. Czy badania krwi zrobię na miejscu?

Tak, w Ofi-Med dysponujemy własnym laboratorium medycznym. Pacjenci wszystkie zlecone badania mogą wykonać na miejscu.

08. Czy mogę skorzystać z teleporady?

Niedługo uruchomimy możliwość skorzystania z teleporady u wybranych specjalistów.

09. Jak długo będę czekać na wizytę?

Robimy wszystko, by nasi pacjenci mogli szybko i sprawnie umawiać się na potrzebne wizyty i badania. Stale rozbudowujemy swój zespół, by zmniejszyć kolejki oczekujących. Aktualne terminy sprawdzisz, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.